×

Uyarı

JUser: :_load: 378 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

SEO Makale 11 Nisan 2016

Neden Seo

Neden SEO sorusunun cevabı için aslında Seo Nedir adlı makalemizde en iyi şekilde anlatılmıştır. Çünkü bu kavramın ne demek olduğunu bilindiği zaman yararları hakkında da bir o kadar bilgi sahibi olursunuz. Neden seo kavramını maddeler halinde şu şekilde sıralayabiliriz ;

 

* Seo yapılmış bir site arama motorlarında ilk sıralarda çıkacağı için müşteri sayınız artmış olur.

* Müşteri sayısındaki artış hali ile kar oranınıza bağlı olarak hesaplarınızda görülür derece de artışa neden olacaktır.

* Seo çalışması yapılan bir site sektörde rakipler tarafından fark edilerek takip edilen bir site haline gelecektir.

 

* Sektörünüzle ilgili fiyat belirlemesinde ve ürün seçiminde öncü site haline gelirsiniz.

 

* İlgili anahtar kelimeleriniz ile ilk sıralarda çıkacağınız için müşteriler ve kullanıcılar gözünde "kaliteli bir site olduğu" algısı oluşacağı için verdiğiniz hizmet ile ilgili müşterinin ön yargısı ortadan kalkacaktır.

* Siteniz her zaman aramalarda ilk sırada olacağı için oluşan göz aşinalığı ile kullanıcılar arama yapmadan direk web sitenizin ismini adres çubuğuna girerek size ulaşacaktır. Bu şekilde markalaşmış bir firma haline gelirsiniz.

* Sitenizin alexa, pagerank ve backlink sayıları gibi bir çok değerleri artacağı için maddi değeri de artacaktır.

 

 

neden seo

 

Özetle neden seo yaptırmanız gerektiğini yukarıda belirttiğimiz başlıca maddeler ile daha iyi anlayabilirsiniz. Her şekilde karınız olduğu için size dönüşü aynı şekilde avantajlı ve karlı olacaktır. Bu konuda sadece önemli olan bu çalışmayı yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı kurallara uymanızdır. Bu kuralların en önemlisi bu çalışmaları konusunda uzman kişi veya firmalar tarafından yaptırmanızdır. Aksi takdirde seo çalışmasının size karı olacağına zararı da olabileceğini unutmamanız gerekmektedir. Diğer yazılarımız da bu hizmeti alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini en ince ayrıntısına kadar anlattık. Detaylı bilgi almak için bizimle her türlü konuda iletişime geçebilirsiniz.

 

Read 865 times
Last modified on 29 Ağustos 2016

Email Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.