×

Uyarı

JUser: :_load: 378 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

SEO 18 Ağustos 2014

Kurumsal Seo Danışmanlığı

Rate this item
(1 Vote)

Kurumsal seo danışmanlığı hizmetimiz ile kurumsal firmalara tüm arama motoru çalışmalarının yanı sıra sosyal medya çalışmaları konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Kurumsal firmalar başarıya ulaşmak için konusunda uzman kişi veya firmalar ile ilgili alanlarda danışmanlık hizmeti alarak daha profesyonel şekilde çalışmalar yapmaktadır. Bu tür çalışmaların şirketlere veya firmalara çok büyük etki ve yararları olmaktadır. Bunun nedeni konusunda uzman deneyimli kişi ve firmalar ile zayıf gördükleri alanlarda destek almaları daha iyi sonuçlar almalarına neden olmaktadır Bu danışmanlık hizmetlerinden biri de hiç şüphe yok ki kurumsal seo danışmanlığı hizmetidir. Çünkü seo uzmanı olmak için bu konuda çok iyi bilgi ve tecrübeye sahip olunması gerekmektedir. Firmaların bünyesinden genelde böyle bir personel olmadığı için bu hizmeti dışarıdan danışmanlık hizmeti olarak almaları daha sağlıklı olmaktadır.

 

kurumsal seo

  

Yaptığımız kurumunuza özel seo danışmanlığı hizmeti ile başta arama motorları olmak üzere hızla gelişen sosyal medya siteleri üzerinden tanıtım ve ön plana çıkarma çalışmalarını yapıyoruz. Bu çalışmaları yaparken öncelikle web sitenizin derinlemesine analizini yapmaktayız. Çünkü web siteniz öncelikle sizi tanımayan müşterilerinizin sitenize ulaşarak sizin hakkınızda ilk intiba sahibi oldukları yerdir. Web siteniz ne kadar kurumsal olursa o kadar fazla ilk intibanız olumlu olur. Web sitenizi düzeltme işlemini bitirdikten sonra verdiğiniz hizmeti veya ürünü temsil edecek anahtar kelimelerinizi belirliyoruz. Bu kelimeleri arama hacmi en fazla olan kelimeler olacak şekilde belirliyoruz. Belirlenen bu anahtar kelimeler doğrultusunda arama motorları üzerinden seo çalışması yapıyoruz. Veya firmanın isteği doğrultusunda neler yapılması konusunda seo danışmanlık hizmeti veriyoruz. Yaptığımız bu çalışmalar sadece arama motorları üzerinden değil tüm sosyal medya siteleri üzerinden ( facebook, twitte, youtube, linkedin vs. ) tanıtım ve reklamlarını yaparak, en fazla kullanıcıya en hızlı şekilde ulaşacak şekilde yapıyoruz. Bütün bu çalışmaları yaparken firmanızın kurumsal yapısını göze alarak çalışmalarımıza yön veriyoruz.

Yapılan kurumsal seo çalışması sonucunda öncelik sektörde önde gelen ve tanınmış bir firma haline gelirsiniz. Yaptığınız hizmetler ve belirlediğiniz anahtar kelimeler üzerinden arama yapan müşterilerinize daha hızlı şekilde ulaşmış olursunuz. Satış yapan bir web siteniz var ise satışınız artacağı için kar oranınız artmış olacaktır. Özetle seo çalışması hizmeti almış olan web sitenin ilgili firmasına bu kazanç olarak geri dönmektedir. Kurumunuz üzerine nasıl bir çalışma yapılabileceğini öğrenmek ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Read 2042 times
Last modified on 29 Ağustos 2016

Email Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.