×

Uyarı

JUser: :_load: 378 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

SEO 18 Ağustos 2014

Web Tasarımı

Rate this item
(0 votes)

Web siteniz sizin ilk intiba yarattığınız ve kurumsallaşmak adına ilk izlenimleri müşterileriniz ile kurduğunuz yerdir. Bu nenden web siteniz size özel profesyonel olarak tasarlanmış web sitesi olmasıdır.

Bir firma, şirket ve kurumların olmazsa olmazları arasında Web siteleri yer almaktadır. Web sitesi olmayan bir işletmenin kullanıcılar veya müşterileri ile iletişim kurması onlara ulaşması neredeyse zor denecek kadar imkansızdır. Çünkü herkesin her şeyi elde ettiği ve tüm bilgilere ulaştığı günümüzde verdiğiniz hizmet ile ilgili bilge, belge ve görsele ulaşılması için artık kişiler web siteleri üzerinden bu işlemleri kısa sürede yapmaktadır. Web siteniz ne kadar kullanıcı dostu ve kullanıcının istediği bilgi veya hizmeti en kısa yoldan alacağı bir site şeklinde tasarlanırsa o kadar fazla kullanıcı memnuniyeti olarak size geri döner. Web siteniz bir nevi yaptığınız işin aynasıdır. Dışarıya vurulan aynanızın tasarım görüntüsü ne kadar profesyonelce hazırlanırsa sizin için aynı düşünce var olur.

 

web tasarım

 

Bünyemizde bulunan genç ve dinamik çalışanlarımız ile sizin isteğiniz doğrultusunda sadece size özel Web siteleri yapmaktayız. Konusunda uzman grafirkerlerimiz ile en kurumsal renkleriniz doğrultusunda verdiğiniz hizmete özel grafik çalışmaları yapmaktayız. Yaptığımız tüm web siteleri, veri tabanı kullanılarak son sisteme göre programramlama yapılarak oluşturulmaktadır. Tamamen Seo uyumlu olarak inşa ettiğimiz sitenin yönetim paneli kullanıcı dostu ve herkes tarafından yönetilebilecek şekilde yapılmaktadır. Bu şekilde ekstra bir ödeme yapmadan istediğiniz şekilde bilgi girişi ve güncellemesi yapabilmektesiniz. Size özel olarak programa yaptığımız sitelerin içeriği ve dizaynı dışarıdan sitenize giren kullanıcıların karmaşık bir yapı içine girmeden en basit şekilde istediği bilgiye ve belgeye kısa yoldan basitçe ulaşabileceği şekilde dizayn edilmektedir. Bu sayade kullanıcı sitenizde daha fazla zaman geçirecek ve sitenize yeniden ziyaret edecektir. Menü yapıları ve sayfa geçişleri arama motoru dostu olacak şekilde inşa edilerek aynı zamanda arama motoru robotlarının sayfa içi geçişlerini en iyi şekilde yapmasını ve sayfanızı en hızlı şekilde indekslenmesi sağlanmaktadır. 

Sadece size özel şekilde dizayn edilerek sizin isteğiniz doğrultusunda inşa ettiğimiz web siteleri kullanıcı ve arama motoru dostu olacak şekilde oluşturulmaktadır. En profesyonel ve şık web site tasarımlarımız hakkında daha geniş bilgi ve görsellere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Read 1048 times
Last modified on 29 Ağustos 2016

Email Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.