×

Uyarı

JUser: :_load: 378 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

SEO 18 Ağustos 2014

Web Programlama

Rate this item
(0 votes)

Verdiğiniz hizmete veya sunduğunuz projelere özel web sitenizde kullanılmak üzere web programlama hizmeti sağlıyoruz. Bu sayede web siteniz üzerinden kullanıcıların her türlü bilgiye ulaşması için özel portal ve paneller oluşturuyoruz.

Bir çok firma veya işyeri verdikleri hizmetlere özel uygulamalar yapmaktadır. Bu uygulamalar genelde masa üstü uygulamaları şeklinde yazılmaktadır. Web siteniz üzerinden oluşturacağım özel yazılımlar ile masa üstü olarak kullandığınız bu programları internet sitenize entegre ederek size özel web programlama sayfaları oluşturmaktayız. Bunu yaparken mevcut sitenizin yapısını bozmadan özel paneller açarak kullanıcıların bu panellere giriş yapması sonucunda yaptığımız programlara ulaşmasını ve gerekli bilgileri en kısa yoldan almasını sağlarsınız. Web programa hizmeti ile sitenize giren kişi veya kullanıcılarınız online olarak istenilen belge, doküman veya yazılıma ulaşır. Size özel olarak yaptığımız portal sayfaları üzerinden kurumunuz veya şirketiniz bünyesinde çalışan personeller arasın bilgi akışını ve her türlü belgenin paylaşımını kolaylık yapabilirsiniz. İşlerinizi çok rahatlatacak ve hızlandıracak bu programları ile tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verecek yazımlar sunmaktayız.

web programlama

Bir çok dilde uzman program ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza özel kodlamalar yapılarak siteniz içerisinde özel paneller açılarak veya web sitenizin dinamik bir yapıya kavuşturarak daha hızlı web sitesi yapısına dönüştürüyoruz. Her türlü bilgi ve belge paylaşımını gerek mevcut yapınız içinde gerek ise online yapıda paylaşımlar olacak şekilde hazırlıyoruz. 

Read 929 times
Last modified on 29 Ağustos 2016

Email Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.