×

Uyarı

JUser: :_load: 378 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

SEO 18 Ağustos 2014

Sosyal Medya Çalışması

Rate this item
(0 votes)

Kurumunuz ve firmanıza özel olarak yapacağımız sosyal medya çalışmaları ile sosyal medya siteleri üzerinden en kurumsal şekilde en fazla kişiye ulaşmanız için çalışmalar yapmaktayız. 

İnternet kullanımın artması ve özellikle akıllı cep telefonu diye tabir ettiğimiz cep telefonları içinde internet kullanımı ile bir çok web siteleri cep uygulamaları yapmaya başlamıştır. Bu sitelerden en yaygın olanları sosyal medya diye tabir ettiğimiz sitelerdir. Bu siteler genellikle herkesin hesaplarının olduğu Facebook, Youtube, Twitter ve İnstagram tarzı web siteleridir. Bu web siteleri genelde paylaşım şeklinde siteler olduğu için kullanımı bu kadar yaygın hale gelmiştir. Arama motorlarında var olmak kadar sosyal medya siteleri üzerinde var olmak kullanıcılara ulaşmanın en hızlı ve etkili yollarından biridir.

 

sosyal medya

 

Web sitenizin veya kurumunuzun verdiği hizmetlerin tanıtımı için ilgili sosyal medya hesapları üzerinden sizin adınıza hesaplar açıyor veya var olan hesaplarınız üzerinden çalışmalara başlıyoruz. Bu çalışmaları yaparken kurumsal kimliğini ön plana çıkarak şekilde paylaşımlar yapıyoruz. Paylaşımları yaparken tamamen size özel olarak konusunda uzman grafikerlerimiz tarafından resim ve grafik çalışmaları yapıyoruz.  En iyi paylaşımı en iyi sloganlar ile yapmak için titiz ve özel çalışmalar yapıyoruz. Bu sayede yaptığınız paylaşımlar kullanıcılar tarafından beğenilmesi ve onlar tarafından paylaşılmasını sağlıyoruz. Bu şekilde daha fazla kişiye en hızlı şekilde ulaşmış oluyorsunuz. 

Sosyal medya siteleri üzerinden var olmanın bu kadar etkili olduğu bir dönemde ne kadar kaliteli ve kullanıcıya hitap edecek paylaşımlar yaparsanız, o kadar fazla kişiye ulaşmış olursunuz. Bunu konusunda uzman bir ekip ile yapmanızın sizi geri dönüşleri daha fazla olacaktır. Çünkü sosyal medya çalışmaları, sosyal medya uzmanları tarafından takip edilerek titiz bir çalışma ile yapıldığı takdirde yaptığınız içte ne kadar profesyonel olduğunuzu müşterileriniz anlayacaktır. Kurumunuza özel sosyal medya çalışması yapmak ve bu mecralarda sitenizin tanıtımını yapmak için iletişime geçebilirsiniz.

Read 988 times
Last modified on 29 Ağustos 2016

Email Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.