fruits

×

Uyarı

JUser: :_load: 378 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

SEO 18 Ağustos 2014

Google Adwords

Rate this item
(0 votes)

Google reklamları olarak adlandırılan Google Adwords hizmeti için profesyonel ekibimiz ile en az maliyet ile en fazla tıklama çalışması yapıyoruz.

Google arama motoru Dünya sıralamasında birinci sırada olan ve çok büyük bir alt yapıya sahip olan arama motorudur. Tüm Dünya'da en çok kullanılan arama motoru olan Google ülkemizde kullanımı bakımından yine birinci sırada gelmektedir. Bunun nedeni olarak çok iyi algoritmaya ve sanal zeka dediğimiz arama robotlarına sahip olmalarıdır. Ülkemizde bu kadar çok ziyaretçisi ve aramam hacmi olan bir sitede herkes arama sonuçlarında var olmak ister. Çünkü arama yapan ilgili kullanıcıya ulaşmanın en hızlı yolu bu şekildedir. Google, kendi sayfası üzerinden arama sonuçları sonrasında sıralamalarda ilk sayfalarda çıkmanızı sağlamak için Adwords adını verdiği reklam hizmeti sağlamaktadır Bu reklam hizmeti ile arama sonuçlarında belirlediğiniz günlük rekabet oranında tıklama bütçesi ve Adwords kalite puanınıza göre 2016 yılından itibaren ilk sayfada en üstte yer alan ilk dört sıralamada ev sayfanın sağ tarafında bulunan reklam blogları ile sayfanın en altında bulunan reklamlar yerlerinde web siteniz sergilenmeye başlar. Bu şekilde bütçeniz doğrultusunda belirlediğiniz anahtar kelimeler ile arama yapan kullanıcılara bu reklam blogları üzerinden ulaşmış olursunuz.

 

google adwords

 

Burada önemli olan bütçenizi iyi belirlemeniz ve tıklama başına maliyet hesabını iyi yapmanızdır. Verdiğimiz profesyonel Google Adwords hizmeti ile en az maliyet ile en fazla tıklama sayısına ulaşmanız için özel çalışma yapmaktayız. Her anahtar kelimeye özel yaptığımız kelime başı maliyet hesabı ile hem web sitenizin reklam yerlerinde en üst sıralarda çıkmasını hem de daha az maliyet ile tıklanma yapılmasını sağlamaktayız. Çünkü Google reklamlarında bütçeniz kadar web siteniz gösterilir. Bu nedenle bütçeniz kadar tıklanma sayınızda önemlidir. Yaptığımız çalışmalar ile aynı zamanda Adwords kalite puanınız artacağı için tıklama maliyetiniz düşecek ve reklam bloglarında daha üst sıralarda web siteniz gösterilecektir.

Web siteniz için özel olarak yapacağımız Google Adwords çalışması hakkında bilgi almak ve Adwords çalışması yaptırmak için bizimle iletişim formu üzerinden veya telefon numaralarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Read 2892 times
Last modified on 29 Ağustos 2016

Email Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.